Home Ameryka Płn. Wielki Kanion – najpiękniejsze miejse na ziemi.

Wielki Kanion – najpiękniejsze miejse na ziemi.

autor Natalia

Będąc tak blisko Wielkiego Kanionu, nie mogliśmy go nie zobaczyć. Następnego dnia wsiedliśmy więc w samochód i ruszyliśmy w drogę. Po drodze zatrzymaliśmy się przy imponującej tamie Hoovera oraz przejechaliśmy się legendarną drogą 66.

Obie atrakcje tak nas zachwyciły, że spędziliśmy przy nich dużo czasu. Niestety, nie sprawdziliśmy, o której godzinie zachodzi słońce i robi się ciemno. Gdy byliśmy godzinę drogi od najpiękniej położonego punktu widokowego nad Wielkim Kanionem, musieliśmy zawrócić, gdyż nie dojechalibyśmy tam za dnia. Drugą próbę podjęliśmy następnego ranka i to, co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wielki Kanion jest po prostu piękny. Nie spodziewaliśmy się, że jest tak ogromny i tak zachwycający. Jest to z pewnością jedno z piękniejszych jak nie najpiękniejsze miejsce na ziemi. Brakuje słów, aby opisać to co widzieliśmy.

Każdego dnia odwiedzamy coraz to bardziej fascynujące miejsca, aż strach pomyśleć co będzie jutro, a właśnie jesteśmy w drodze nad Niagarę….

Może Cię zainteresować

Zostaw komentarz