Ku przygodzie...

Wspólna pasja do podróżowania oraz chęć dzielenia się pięknem odwiedzanych miejsc skłoniły nas do stworzenia tej strony. Pomimo że świat przemierzamy razem od 2009 roku, to znajdziecie tu także teksty i zdjęcia z jeszcze wcześniejszych lat. Może nie od razu, ale będą pojawiały się systematycznie.

W naszych relacjach opowiadamy o miejscach, które pozostawiły trwały ślad w pamięci i które budzą emocje za każdym razem, gdy do nich wracamy.

Nie wszystkie miejsca doczekały się swoich opisów. Wciąż nad tym pracujemy. Zawsze jednak chętnie podzielimy się wrażeniami, wskazówkami, podpowiedziami i praktycznymi informacjami na temat odwiedzonych krajów i terytoriów, których odwiedziliśmy już sporo ponad sto.

Stopniowo uzupełniamy też galerię zdjęć. Przez lata zebrało się ich całkiem sporo. Intensywnie je przeglądamy, segregujemy i wybieramy te, które w najlepszy sposób oddają klimat i magię chwili.

W przygotowaniu jest też zbiór porad na temat samodzielnego podróżowania. Jest on odpowiedzią na częste pytania ze strony znajomych. Wiemy, że Internet pełen jest wszelkich poradników, jednak my skupiamy się na organizowaniu wyjazdów budżetowych, dostępnych praktycznie dla każdego, podczas których nie trzeba przepłacać za loty, wynajęte samochody, transport lokalny, noclegi, ubezpieczenia itp. Podpowiemy jak to sprawnie ogarnąć samemu.

Zatem ku przygodzie…

Nurkowanie

Od kiedy odkryliśmy uroki podwodnego świata, w dużym stopniu zmieniły się kierunki naszych wyjazdów.

Konie

Zarówno jazda jak i obcowanie z tymi wspaniałymi zwierzętami przysparzają nam mnóstwo radości.

Rowery

To nie tylko element treningu oraz środek transportu. To przede wszystkim sposób na wspaniałe wakacje blisko natury. 

Narty i snowboard

Uwielbiamy białe szaleństwo, zwłaszcza połączone z pięknymi widokami, wspaniałą kuchnią i uśmiechniętym towarzystwem.

Natalia & Marcin

Natalia

Autorka i montażystka większości filmów, autorka tekstów, administrator i pomysłodawca strony. Uwielbia obserwować świat z końskiego grzbietu.

Marcin

Autor większości zdjęć, autor tekstów, redaktor i administrator strony. Uzależniony od podróżowania, żeglowania, nurkowania i roweru. Nad cel podróży przekłada bycie w drodze.