Home Prawo Lema

Prawo Lema

Powszechnie znane prawo Stanisława Lema brzmi: „Nikt nie czyta; jeśli czyta, nic nie rozumie; jeśli rozumie, natychmiast zapomina”.

Drogi czytelniku tej treści, jeżeli zastanawiasz się dlaczego kierujemy do Ciebie „prawo Lema”, to zwróć proszę uwagę, że dokładamy wszelkich starań, żeby przekazać Ci niezbędne informacje w sposób możliwie zwięzły i czytelny. Wydarzenie organizujemy niekomercyjnie poświęcając w jego przygotowanie dużo pracy, energii i własnego czasu.

Skoro trafiłeś na tą stronę, to jesteś namacalnym przykładem działania prawa Lema. Uszanuj więc proszę naszą pracę oraz wkładany w nią czas i przeczytaj uważnie informacje na stronie www oraz w wysłanych przez nas emailach. Zapewniamy, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie (jeżeli zostało zadane) lub naszą prośbę o Twoją reakcję, która pozostała bez odpowiedzi. 

Informacje o wydarzeniu znajdziesz na dedykowanej stronie, do której link został przez nas przesłany emailem. Emaile znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej lub w archiwum Google Groups, jeżeli wiadomość dostałeś za ich pośrednictwem. Przy każdym wydarzeniu określamy sposób komunikacji, żeby uniknąć nieodebrania Twojej wiadomości.

Zdjęcie pochodzi z Wikipedii.

prawo Lema